Wibrujące masturbatory Sztuczną pochwę wibracyjne Pompki próżniowe Pompy elektroniczne
| Długość | 24.5 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | nie |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | Vac-U-Lock |
| Stymulacja | Penis |
| Materiał | TPE (termoplastický elastomer) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 580 g |
| Średnica | 8.8 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |