Nowość
Wibratory Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 10.5 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 193 g |
| Średnica max. | 4 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |