Nowość
Wibratory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 13.5 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 198 g |
| Średnica max. | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |