Nowość
Wibratory Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory analne
| Długość | 15 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne |
| Stymulacja | Analny, Pochwowy, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 177 g |
| Średnica max. | 3.6 cm |