Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory łechtaczkowe Prezenty dla kobiet
| Długość | 24 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | nie |
| Pulsacja | tak |
| Wibracje | tak |
| Właściwość materiału | Miękki |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 300 g |
| Średnica | 3.4 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |