Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Pulsatory Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 22 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Właściwość materiału | Miękki |
| Cechy szczególne | 3 silniki wibracyjne |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki |
| Materiał | Silikon medycznej |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 250 g |
| Średnica | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Wodoszczelny | IPX6 |