Darmowa dostawa Nowość
Luksusowe wibratory Wibratory wielofunkcyjne Pulsatory Wibratory silikonowe Sex Machines
| Długość | 12 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Cechy szczególne | Obrót |
| Stymulacja | Analny, Pochwowy |
| Materiał | Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 620 g |
| Średnica | 3.6 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |