Nowość
Wibratory Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 10.10 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | Ogrzewany, 2 silniki wibracyjne |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 244 g |
| Średnica | 3.4 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Ożywiony | 42° |