Nowość
Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 11.5 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 164 g |
| Średnica | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |