Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Pulsatory Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 22.3 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | tak |
| Wibracje | tak |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | Silikon medycznej |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 336 g |
| Średnica min. | 3.8 cm |
| Średnica max. | 4 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |