Wibratory klasyczne Punkt G Wibrátory Luksusowe wibratory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 25.5 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | nie |
| Wibracje | tak |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 340 g |
| Średnica min. | 2.5 cm |
| Średnica max. | 4.5 cm |
| Średnica | 3.6 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |