Wibratory Wibratory wielofunkcyjne Wibratory silikonowe Wibratory Pant Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 7,5-10 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | 3 silniki wibracyjne, Pilot |
| Stymulacja | Analny, Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 92 g |
| Średnica min. | 1.6 cm |
| Średnica max. | 3.2 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |