Nowość
| Długość | 8 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne, Pilot |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, Dla par, G-spot, Penis |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 90 g |
| Średnica | 2.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |