Punkt G Wibrátory Wibrujące pierścienie Sprytne pierścienie na penisa Rękawy penisa We-vibe
| Długość | 12 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | Pilot |
| Stymulacja | Dla par, G-spot, Penis, Jądra |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 94 g |
| Średnica min. | 3.2 cm |
| Średnica max. | 4.2 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |