| Długość | 19 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | 3 silniki wibracyjne, Pilot |
| Stymulacja | Analny, Prostata, Jądra |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 220 g |
| Średnica | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Wodoszczelny | IPX7 |