Wibratory Wibratory klasyczne Tanie wibratory Realistyczne Wibratory
| Długość | 16 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Ciało |
| Waga | 248 g |
| Średnica min. | 3.4 cm |
| Średnica max. | 3.8 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Wodoszczelny | IPX6 |