Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Pulsatory Wibratory silikonowe
| Długość | 21.7 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | tak |
| Wibracje | tak |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Stymulacja | Pochwowy, G-spot |
| Materiał | Silikon medycznej |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 510 g |
| Średnica min. | 3.4 cm |
| Średnica max. | 4.2 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Wodoszczelny | IPX7 |