| Długość | 23.5 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, Dla par, G-spot |
| Materiał | Silikon medycznej |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 344 g |
| Średnica min. | 4 cm |
| Średnica max. | 4.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |