Nowość
Luksusowe wibratory Wibratory łechtaczkowe Aktualności Prezenty dla kobiet
| Długość | 7.2 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | łechtaczki, Sutki, Ciało |
| Materiał | Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 22 g |
| Średnica | 2.7 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Wodoszczelny | IPX6 |