Nowość
Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Miniwibratory Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 10 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 118 g |
| Średnica max. | 3.4 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |