Wibratory Głowica masująca Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe
| Długość | 10.1 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, Sutki, Dla par, Ciało |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 65 g |
| Średnica max. | 2.4 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |