Wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe Prezenty dla kobiet
| Długość | 2.8 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, Sutki, Dla par, Ciało |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Złoto |
| Waga | 43 g |
| Średnica | 2.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |