Nowość
Wibratory Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe
| Długość | 10.5 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 78 g |
| Średnica min. | 2.3 cm |
| Średnica max. | 2.9 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |