Wibratory Punkt G Wibrátory Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 8.5 cm |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 96 g |
| Średnica min. | 2.2 cm |
| Średnica max. | 3 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |