Nowość
Punkt G Wibrátory Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 6.8 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 97 g |
| Średnica min. | 2.4 cm |
| Średnica max. | 3.1 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |