Wibratory Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe
| Długość | 12.9 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, Sutki, Ciało |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 67 g |
| Średnica min. | 2.3 cm |
| Średnica max. | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |