Nowość
Wibratory Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe
| Długość | 5.8 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 41 g |
| Średnica | 2.1 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |