Wibratory Punkt G Wibrátory Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe
| Długość | 7.2 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 44 g |
| Średnica | 2.2 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |