Miniwibratory Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe We-vibe Sensual play
| Długość | 4.4 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | łechtaczki, Sutki, Dla par, Jądra, Ciało |
| Materiał | Silikon |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 28 g |
| Średnica | 2.6 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |