Darmowa dostawa
Wibratory Pulsatory Maszyny pieprzone Meble erotyczne Sex Machines
| Długość | 36.8 cm |
| Pulsacja | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | Pilot |
| Stymulacja | Analny, Pochwowy |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Czarny |
| Średnica min. | 3.1 cm |
| Średnica max. | 3.6 cm |
| Średnica | 3.6 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |