| Długość | 26.5 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | nie |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | Ogrzewany |
| Stymulacja | Penis |
| Materiał | TPE (termoplastický elastomer) |
| Kolor | Jasny |
| Waga | 790 g |
| Średnica | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Ożywiony | yes |
| Wodoszczelny | IPX0 |