Luksusowe wibratory Wibratory wielofunkcyjne We-vibe Sensual play
| Długość | 13.3 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, Sutki, Dla par, Jądra, Ciało |
| Materiał | Silikon |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 144 g |
| Średnica max. | 7 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |