Luksusowe wibratory Miniwibratory Wibratory łechtaczkowe Aktualności
| Długość | 66 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Stymulacja | łechtaczki, Sutki |
| Materiał | Stal chirurgiczna |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 40 g |
| Średnica min. | 0.8 cm |
| Średnica max. | 1.3 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |