KOBIETY Luksusowe wibratory Wibratory łechtaczkowe AKCESORIA EROTICZNE Aktualności WSKAZÓWKI NA PREZENT Prezenty dla kobiet Pomoce LGBT Akcesoria BDSM
| Długość | 4.5 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Stymulacja | łechtaczki |
| Materiał | Silikon medycznej |
| Kolor | Złoto |
| Waga | 45 g |
| Średnica | 2 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Wysokiej jakości silikon | Premiový lékařský silikon |
| Wodoszczelny | iPX7 |
| Luksusowy | Pozlaceno 24k zlatem |