Luksusowe wibratory Miniwibratory Wibratory łechtaczkowe Luksusowe prezenty Walentynki
| Długość | 9.5 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 45 g |
| Średnica | 1.3 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Luksusowy | Pozlacení 18k zlatem |