Wibratory Głowica masująca Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe
| Długość | 12.5 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | łechtaczki, Dla par, Penis, Ciało |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 66 g |
| Średnica min. | 2.3 cm |
| Średnica max. | 3 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |