Nowość
Wibratory Głowica masująca Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe
| Długość | 17.2 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | łechtaczki, Sutki, Dla par, Penis, Jądra, Ciało |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 88 g |
| Średnica min. | 1.5 cm |
| Średnica max. | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |