Nowość
Akcesoria analne Wibrujące korki analne Biżuteria analna Wibratory analne
| Długość | 8.5 cm |
| Wodoodporny | nie |
| Odporność na wodę | tak |
| Wibracje | tak |
| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne, Pilot |
| Stymulacja | Analny |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 104 g |
| Średnica max. | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |