Nowość
Wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe Wibratory łechtaczkowe We-vibe Sensual play
| Długość | 5.4 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | łechtaczki, Sutki, Dla par, Jądra, Ciało |
| Materiał | Silikon |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 51 g |
| Średnica max. | 3.5 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |