Wibratory Tanie wibratory Miniwibratory Wibratory silikonowe
| Długość | 8.5 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Odporność na wodę | tak |
| Pulsacja | nie |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Pochwowy, łechtaczki, Dla par, G-spot |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Kolor | Purpurowy |
| Waga | 70 g |
| Średnica | 2.3 cm |
| Ładowanie | Ładowarka |